Yunus Emre ve Kişisel Keşif / Yunus Ve Masal – 08 Mart 2022

ÖĞRENECEKLERİNİZ Doğru değil duru olmaya geldik der Yunus. Vahşi yani yabanıl sözcüğü de bunu anlatır özünde. Ehlileştirilen değil evrilen olmak için duru olmak şarttır. Vahşi Ruh Masal Geceleri yetişkinlere masal dinleyerek iyileşme fırsatı sunan paylaşım alanlarıdır. Yunus’un İzinde bizi hangi masallar bulur da dile gelmek, gönle girmek ister birlikte göreceğiz. Masal dinleyerek dinleneceğiz. Yunus’un ilahi [...]
6 öğrenci kaydoldu

ÖĞRENECEKLERİNİZ

Doğru değil duru olmaya geldik der Yunus. Vahşi yani yabanıl sözcüğü de bunu anlatır özünde. Ehlileştirilen değil evrilen olmak için duru olmak şarttır. Vahşi Ruh Masal Geceleri yetişkinlere masal dinleyerek iyileşme fırsatı sunan paylaşım alanlarıdır. Yunus’un İzinde bizi hangi masallar bulur da dile gelmek, gönle girmek ister birlikte göreceğiz.

Masal dinleyerek dinleneceğiz. Yunus’un ilahi kelamıyla iyileşecek, kendimize giden bambaşka yolları birlikte keşfedeceğiz.

ATÖLYE TANIMI

Dersin veriliş biçimi:
Çevrimiçi (Online) yapılacaktır.

ATÖLYE İÇERİĞİ

Ders planı:
Tek oturumda / 1 Ders / 1-1,5 saat yapılacaktır.

YÖNTEM VE TEKNİK

Ders işleme tekniği:
Grup çalışması yapılacaktır.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

Ölçme ve değerlendirme yapılmayacaktır.

Paylaş:
Anasayfada yer alan “giriş yap” butonunu tıklayın. Açılan sayfada “üye ol” alanında istenilen bilgileri girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
Lütfen soru, görüş ve önerilerinizi info@abad.org.tr adresine iletiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.
Evet, katılım bedelini ödedikten sonra oluşacak faturayı e-posta yoluyla tarafınıza iletiyoruz.
Evet, 10 günlük süre içerisinde katılım hakkınızı iptal etmek isterseniz, toplam bedel kredi kartınıza iade edilir. İade işlemleri için info@abad.org.tr üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Atölyeleri tamamlayan tüm katılımcılara sertifika (katılım belgesi) gönderilmektedir.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim