Rüyalarımız Atölyesi 2 | 14 Temmuz 2023

AçıklamaEğitmenAçıklama Sizi çevrimiçi atölyemize davet ediyoruz! Bilinçaltı rüya var mıdır? Yaşadıklarımızın rüyalarla ilişkisi nedir? Hayat okuması nedir? Rüyaya nasıl niyet ederiz? Rüyalara nasıl cevap veririz? Rüyada şifalanma nasıl olur? gibi sorularımıza yanıtlar vereceğiz. Bu benzersiz atölye deneyiminde bilinçaltının sırlarını keşfedeceğiz. Birlikte rüyaların gizemli dünyasına bir yolculuk yapacak ve rüyalar ile yaşadıklarımız arasındaki ilişkiyi derinlemesine inceleyeceğiz. [...]

Sizi çevrimiçi atölyemize davet ediyoruz!

Bilinçaltı rüya var mıdır? Yaşadıklarımızın rüyalarla ilişkisi nedir? Hayat okuması nedir? Rüyaya nasıl niyet ederiz? Rüyalara nasıl cevap veririz? Rüyada şifalanma nasıl olur? gibi sorularımıza yanıtlar vereceğiz.

Bu benzersiz atölye deneyiminde bilinçaltının sırlarını keşfedeceğiz. Birlikte rüyaların gizemli dünyasına bir yolculuk yapacak ve rüyalar ile yaşadıklarımız arasındaki ilişkiyi derinlemesine inceleyeceğiz.

Hayatımızın okuması olan rüyaların nasıl şekillendiğini ve içerisinde taşıdığı anlamları keşfetmek için bir araya geliyoruz. Rüyaların bize sunduğu mesajları anlamak ve onlara niyet etmek için pratik yöntemler öğreneceğiz. Rüyalarımıza nasıl bilinçli bir şekilde yanıt verebileceğimizi keşfedecek ve içsel yolculuğumuzda şifalanmanın rüyalar aracılığıyla nasıl gerçekleştiğini öğreneceğiz.

Bu interaktif atölyede, rüyaların büyülü dünyasına dalarken birlikte keşif yapacak ve derin bir içsel deneyim yaşayacağız. Rüyaların sınırlarını zorlayacak, anlamlandırmada ve rüya hatırlama becerilerimizi geliştirmede yeni teknikler öğreneceğiz. Rüya yolculuğumuzda birlikte büyüleyici bir keşfe çıkıp, içsel dönüşümün kapılarını aralayacağız.

Bu fırsatı kaçırmamak ve rüyaların bize sunduğu derinlikleri keşfetmek için sizi atölyemize bekliyoruz!

Tarih: 14 Temmuz 2023 Cuma
Saat: 19:00-20:00
Eğitmen:Tuğçe Yıldıran Küçük
Atölyenin veriliş biçimi: Çevrimiçi yapılacaktır.

İletişim: 0 532 454 44 37

Tuğçe Yıldıran Küçük

 

Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Küçük yaşlarımdan itibaren turizm sektöründe hem işletmeci hemde çalışan olarak hizmet verdim. Lise yıllarımdan beri rüyalarımın bana mesaj verdiğine inanırım.

2021 yılında Yeter Kocaoğlu nun kurduğu Cemre Rüya Okuluna katıldım. İlk önce rüyalarımı açmayı öğrendim daha sonra 2023 yılında eğitmen oldum. Şu anda ise islam ve neo- klasik astrolojisi öğrencisiyim.

Kadim bilgileri öğrenmeye, sırlarını açmaya ve bu öğrendiklerimi insanlara aktarmaya çalışıyorum. İnsanların hayatlarına dokunmayı ve onlarla birlikte şifalanmayı seviyorum.

Paylaş:

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim