Ön Bilgilendirme Formu

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un (“Kanun”) 3. maddesi uyarınca, ABAD İktisadi İşletmesi ile ilgili tanıtıcı bilgilerin tümü, sitemizin “Sözleşmeler” başlıklı bölümünde güncel şekilde yer almaktadır.
Amacımız; etkinlik kayıtlarınızı en kısa sürede, en kolay şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlamaktır. Web sitemiz üzerinden etkinlik kaydınızı gerçekleştirerek Gizlilik Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda info@abad.org.tr adresine mail göndererek bizimle iletişime geçmenizi bildiririz.
Sitemizde etkinlik kaydı yaparak, “Mesafeli Satış Sözleşmesi” hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısıyla sitemizden etkinlik kaydı yaptığınızda, kayıtlar ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz.
Ayrıca, online ödeme yaparak kayıt olmadan önce; a) İktisadi İşletmemiz ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini b) kayıt olduğunuz etkinliğe ve hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dahil toplam hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masrafları c) Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini d) uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşmesel bilgileri ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
Siparişlerinizi onaylamadan önce, sizlerden onayınız kapsamında, yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alındığını ve ön bilgilendirme onayının işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ve ön onay ile “etkinlik kaydı için siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz.