Rüyalarımız Atölyesi 1 | 07 Temmuz 2023

AçıklamaEğitmenAçıklama Sizi özel bir çevrimiçi atölyeye davet ediyoruz! Rüya nedir? Neden rüya görürüz? Rüyalar bizimle nasıl konuşur? Yüksek benlik nedir? gibi sorulara yanıtlar vereceğiz. Yüksek benliğimizi görme çalışması da yapacağız. Rüyalarımızda ki derinliklere inmek için heyecan verici bir fırsat olan atölyemizde rüyaların büyülü dünyasını keşfedeceğiz. Birlikte rüyaların sırrını çözmek, neden rüya gördüğümüzü anlamak ve rüyaların [...]

Sizi özel bir çevrimiçi atölyeye davet ediyoruz!

Rüya nedir? Neden rüya görürüz? Rüyalar bizimle nasıl konuşur? Yüksek benlik nedir? gibi sorulara yanıtlar vereceğiz. Yüksek benliğimizi görme çalışması da yapacağız.

Rüyalarımızda ki derinliklere inmek için heyecan verici bir fırsat olan atölyemizde rüyaların büyülü dünyasını keşfedeceğiz. Birlikte rüyaların sırrını çözmek, neden rüya gördüğümüzü anlamak ve rüyaların bize nasıl konuştuğunu keşfetmek için bir araya geleceğiz.

Bu interaktif atölyede, rüyaların sadece uyku sırasında yaşadığımız görsel deneyimler olmadığını, aynı zamanda derin bir içsel iletişim kaynağı olduğunu keşfedeceğiz. Rüyalar bize iç dünyamızı, duygusal durumlarımızı ve bilinçaltımızdaki istekleri ifade etme fırsatı sunar. Onlarla etkileşime geçerek, bize anlatmak istedikleri hikayeleri keşfedeceğiz.

Ayrıca, yüksek benlik olarak adlandırdığımız içsel bir rehberin varlığını keşfetme şansına sahip olacağız. Yüksek benlik, bize içsel yönlendirmeler, bilgelik ve rehberlik sunan bir içsel kaynak olarak görülür. Bu atölyede, yüksek benliğimizi keşfetmek ve onunla etkileşimde bulunmak için birlikte pratik çalışmalar yapacağız.

Bu benzersiz atölye deneyimi, rüyaların derinliklerine yolculuk etmek ve içsel farkındalığımızı artırmak isteyen herkesi bekliyor. Sizi bu büyülü yolculuğa davet ediyoruz!

Tarih: 07 Temmuz 2023 Cuma
Saat: 19:00-20:00
Eğitmen:Tuğçe Yıldıran Küçük
Atölyenin veriliş biçimi: Çevrimiçi yapılacaktır.

İletişim: 0 532 454 44 37

Tuğçe Yıldıran Küçük

 

Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Küçük yaşlarımdan itibaren turizm sektöründe hem işletmeci hemde çalışan olarak hizmet verdim. Lise yıllarımdan beri rüyalarımın bana mesaj verdiğine inanırım.

2021 yılında Yeter Kocaoğlu nun kurduğu Cemre Rüya Okuluna katıldım. İlk önce rüyalarımı açmayı öğrendim daha sonra 2023 yılında eğitmen oldum. Şu anda ise islam ve neo- klasik astrolojisi öğrencisiyim.

Kadim bilgileri öğrenmeye, sırlarını açmaya ve bu öğrendiklerimi insanlara aktarmaya çalışıyorum. İnsanların hayatlarına dokunmayı ve onlarla birlikte şifalanmayı seviyorum.

Paylaş:

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim