Yunus Emre İzinde (09 Mayıs – 31 Mayıs 2022 Dönemi)

ATÖLYENİN AMACI "Yûnus'un aynasında kendimizi seyredecek, onun izinden duygu, düşünce, davranış ve hatta hayallerimizi sorgulayacak ve yeniden inşa edeceğiz." ATÖLYE TANIMI Dersin veriliş biçimi: Çevrimiçi (Online) yapılacaktır. Kontenjan: En az: 7 kişi En fazla: - Derse katılmadan evvel okunmasında fayda olan kitaplar listesi: Yûnus Emre Dîvânı Yûnus Emre Külliyatı Yûnus Emre Yorumları Akşemseddin Hz. Eşrefoğlu [...]
8 öğrenci kaydoldu

ATÖLYENİN AMACI

“Yûnus’un aynasında kendimizi seyredecek, onun izinden duygu, düşünce, davranış ve hatta hayallerimizi sorgulayacak ve yeniden inşa edeceğiz.”

ATÖLYE TANIMI

Dersin veriliş biçimi:
Çevrimiçi (Online) yapılacaktır.

Kontenjan:
En az: 7 kişi
En fazla: –

Derse katılmadan evvel okunmasında fayda olan kitaplar listesi:

  • Yûnus Emre Dîvânı
  • Yûnus Emre Külliyatı
  • Yûnus Emre Yorumları
  • Akşemseddin Hz.
  • Eşrefoğlu Divanı
  • Hacı Bayram-I Veli
  • Ahmet Yesevi “Hikmetler”

ATÖLYE İÇERİĞİ

Ders planı:
Haftada 2 gün Pazartesi, Salı günleri, her bir ders 2 saat / 8 derste / toplam 16 saat / 4 hafta çevrimiçi ders işlenecektir.

YÖNTEM VE TEKNİK

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

Yunusun İzinde Atölyeleri

Anadolu Bilgelerini Araştırma Derneği‘nin (ABAD) iktisadi işletmesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Satın alınan her atölye dernek projelerine kaynak sağlamaktadır.

Paylaş:
Anasayfada yer alan “giriş yap” butonunu tıklayın. Açılan sayfada “üye ol” alanında istenilen bilgileri girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
Lütfen soru, görüş ve önerilerinizi info@abad.org.tr adresine iletiniz veya 0551 990 80 00 iletişim hattını arayabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.
Evet, katılım bedelini ödedikten sonra oluşacak faturayı e-posta yoluyla tarafınıza iletiyoruz.
Evet, 10 günlük süre içerisinde katılım hakkınızı iptal etmek isterseniz, toplam bedel kredi kartınıza iade edilir. İade işlemleri için info@abad.org.tr üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Evet. Atölyeleri tamamlayan tüm katılımcılar sertifikalarını (katılım belgelerini) atölye sayfasında açılan "sertifikanızı indirin" linkinden indirebilirler.
Atölyeyi satın alan kullanıcılar sitede hesaplarına giriş yaptıktan sonra Teams oturum bilgileri için atölye sayfasında; müfredat > derse tıklayarak ulaşabilirler. Dersler için Microsoft Teams hesabına giriş: 1) Yunusun izinde web adresi üzerinden atölyelere kayıt olurken girilen e-posta hesabına gelen Microsoft Teams ekip davetini açın. 2) Açılan maildeki "Microsoft Teams'i açın" butonuna tıklayın. 3) "Uygulamada aç" seçeneğini seçin (öncesinde uygulama indirilmeli -eğer bilgisayarınızda veya telefonunuzda kurulu değilse-). 4) Yönergeleri takip edip (şifre oluştur, vs.) uygulamaya giriş yapın. 5) Eklenmiş olduğunuz gruba girişiniz gerçekleşmiş oldu. Microsoft Teams uygulamasının ana ekranından grup dersine/derslerine ait takvim, belge, bilgi, mesaj, video vb. ulaşabileceksiniz. Microsoft Teams'i indir https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-teams/download-app

Mayıs 2022 dönemi.

Atölye Tarihleri:

1. Hafta

09 - 10 Mayıs Pazartesi, Salı - 20:30 - 22:30 arası


2. Hafta

16 - 17 Mayıs Pazartesi, Salı - 20:30 - 22:30 arası


3. Hafta

23 - 24 Mayıs Pazartesi, Salı - 20:30 - 22:30 arası


4. Hafta

30 - 31 Mayıs Pazartesi, Salı - 20:30 - 22:30 arası

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim