Çocuklar İçin Felsefe Atölyesi (29 Temmuz 2022)

AçıklamaEğitmenAçıklama Çiğdem Balta Oruç tarafından farklı konseptler ile düzenlenen Çocuklar için Felsefe Atölyesi; bu defa çocuk edebiyatının en sevilen eserlerinden bir olan “Bu Kitabın Ortasında Duvar Var” hikâyesini ele alıyor. P4c (çocuklar için felsefe) yöntemi ile ebeveyniyle birlikte 8-11 yaş aralığındaki çocuklarımızla bu kapsamda konuşacağız. Tarih: 29 Temmuz 2022, Cuma Saat: 20.30 - 21.30 Yaş [...]

Çiğdem Balta Oruç tarafından farklı konseptler ile düzenlenen Çocuklar için Felsefe Atölyesi; bu defa çocuk edebiyatının en sevilen eserlerinden bir olan “Bu Kitabın Ortasında Duvar Var” hikâyesini ele alıyor. P4c (çocuklar için felsefe) yöntemi ile ebeveyniyle birlikte 8-11 yaş aralığındaki çocuklarımızla bu kapsamda konuşacağız.

Tarih: 29 Temmuz 2022, Cuma
Saat: 20.30 – 21.30
Yaş aralığı: 8-11 yaş
Süre: Tek oturumda 1 ders toplam 1 saat işlenecektir.
Dersin veriliş biçimi: Çevrimiçi (Online) yapılacaktır.
Ders işleme tekniği: Grup çalışması yapılacaktır.

Çiğdem Oruç 1984’te İzmit’te doğdu. İstanbul, Bakü, Saraybosna, Yozgat ve Ankara’da yaşadı. Psikoloji okudu. İlk çıktığı günden bu yana “Sevgi Bir Kuş” isimli çocuk dergisinin editörlüğünü yapıyor.
Kendini tanımaya başladıkça çocuklarla daha iyi anlaştığını fark ediyor. Bu yüzden küçük oğulları Muhsin, İhsan ve diğer tüm çocuklarla olmayı, onlar için yazmayı, anlatmayı ve üretmeyi seviyor.
En büyük hedefi çocukların daha çok hayal kurabilmesi için var gücüyle çalışmak.

Paylaş:

1
Atölye Katılımı

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Course available for 1 day
Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim