Ahşap Oyuncak Atölyesi | 18 Haziran 2023

AçıklamaEğitmenAçıklama Babalar gününe özel AHŞAP OYUNCAK atölyesinde çocuklar babaları ile eğlenceli zaman geçirmenin yanısıra kendi oyuncaklarını hazırlama deneyimini yaşayacaklar. Boyama, yapıştırma ve tasarım çalışmalarına Muzaffer öğretmenimizin öyküleri eşlik edecektir. Oyuncak malzemeleri tarafımızdan temin edilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır. Kaçırmayın! Tarih: 18 Haziran 2023 Pazar Saat: 11.00 - 12.30 Kontenjan: 6 kişiliktir - DOLMUŞTUR Atölyenin veriliş biçimi: Yüz [...]
6 öğrenci kaydoldu

Babalar gününe özel AHŞAP OYUNCAK atölyesinde çocuklar babaları ile eğlenceli zaman geçirmenin yanısıra kendi oyuncaklarını hazırlama deneyimini yaşayacaklar.

Boyama, yapıştırma ve tasarım çalışmalarına Muzaffer öğretmenimizin öyküleri eşlik edecektir. Oyuncak malzemeleri tarafımızdan temin edilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır.

Kaçırmayın!

Tarih: 18 Haziran 2023 Pazar
Saat: 11.00 – 12.30
Kontenjan: 6 kişiliktir – DOLMUŞTUR
Atölyenin veriliş biçimi: Yüz yüze yapılacaktır.

Mekân: H Kitap & Kahve Üsküdar
Sultantepe Mahallesi Paşa Limanı Cd. No:48 1 D:1, 34674 Üsküdar/İstanbul
İletişim: 0 532 454 44 37

Artvin Yusufelinde dünyaya geldi. İlk orta ve liseyi Artvinde üniversiteyi İstanbulda bitirerek 1978 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.
Eğitimin göze, kulağa ve bedene hitap etmesi gerektiği düşüncesine inandığı için 38 yıl bu düşünceyle mesleğini icra etti .

 

1980 yılında küçük yaşta yavrusu Mustafası Hakka yürüdü işte o zaman bütün öğrenciler benim Mustafamdır sözünü rahmeti Rahmana kavuşana kadar güzel çocukların hizmetkarı olmaya söz verdi ve emekli olunca istanbulun sokaklarından topladığı atık ahşaplardan ekolojik oyuncaklar yaparak çocuklarla buluşmaya devam ediyor .

Aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığı geleneksel ahşap oyuncak sanatkârıdır.

Kullandığı ismi..
Ahşabın gözyaşlarını Silerek Oyuncağa Dönüştüren Ahşap Dostu Muzaffer Öğretmen….

Teşekkür ederim….

Paylaş:

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Course available for 1 day
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim